منو

درباره شرکت مشاوران امین پایتخت

هلدینگ بین المللی امین پایتخت، مجموعه ای متخصص، ماهر و جوان را با استخدام و استفاده از نیروهای جوان مدیریت می کند. بنابراین در انجام کلیه امور حقوقی و ثبتی توانایی منحصربفردی دارد. این مجموعه با بیش از سه دهه فعالیت و تجربه ی مدیریت به همراه ۲۰۰ متخصص در زمان کوتاهی کلیه امور حقوقی و ثبتی را انجام می دهد.

5 دلیل اصلی برای انتخاب شرکت امین پایتخت

مشاوره رایگان ثبتی

ارائه مشاوره درست یکی از بهترین خدماتی است که هر مجموعه به مشتریان خود ارائه می دهید شما می توانید قبل از اقدام به انجام هر کاری در ابتدا از مشاوره رایگان مجموعه بهره مند شوید سپس اقدام به استفاده از خدمات کنید.

مدت زمان ثبت شرکت

زمان همیشه یکی از مسائل اساسی برای هر فرد در انجام یک کار است گاهی طولانی شدن پروسه انجام یک کار باعث می شود آن کار به نتیجه مد نظر نرسد ما در مجموعه امین پایتخت در سریع ترین زمان ممکن کار شما را انجام می دهیم.

ثبت آنلاین شرکت

شما می توانید از هرجای کشور اقدام به ثبت شرکت کنید. مشکلات رفت و آمد، بیماری، ترافیک و دغدغه کاری باعث می شود شما مایل به حضوری فیزیکی برای ثبت نباشید، امین پایتخت امکان ثبت شرکت به صورت آنلاین را برای شما فراهم می کند.

ثبت فوری شرکت

ثبت شرکت دارند و حتی یک ساعت هم برای آن ها ارزشمند است و می توان موجب سو یا ضرر شود ما در امین پایتخت به شکل فوری شرکت شما را ثبت می کنیم.

وکلای ثبت در تهران

هر کاری از قاعده و قانون مخصوص خود پیروی می کند، ثبت برند و شرکت نیز دارای قوانین مخصوص به خود است که هر کسی نمی تواند به درستی ما را از این قوانین آگاه سازد. امین پایتخت با گروهی از وکلای مجرب شما را در روند ثبت شرکت و برند همراهی می کند.